PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640799}
7,6 369
ocen
7,6 10 1 369
Deo king too heo cheu
powrót do forum serialu Deo-king-too-heo-cheu

Moja opinia

ocenił(a) serial na 7

Drama całkiem dobra. Jednak nie jest tak lekka i przyjemna jakby mogło się wydawać przez
pierwsze kilka odcinków. Dużo smutnych momentów. W sumie to 1/3 dramy jest dość ponura.
Dużo stereotypów i porównań północy i południa. Dużo było o różnicach i kłótniach między
stronami. Co po jakimś czasie się nudzi. I jeszcze czarny charakter. No ile można ścigać takiego
gościa. Wg twórców do przedostatniego odcinka. Momenty z nim były dla mnie nużące, więc
często przewijałam. Poza tym nie wybaczę im śmierci jednej z postaci. Nie musieli tego robić. Ale
chyba zrobili dla większego dramatyzmu i niestety drama wydawała się przez to i inne elementy
bardzo smutna, postać siostry króla .
Ogólna ocena 7/10.

ocenił(a) serial na 9
Askol

ja nie przewijałam..... ale zgadzam się z toba - ja też nie potrafię im wybaczyć smierci tej jednej osoby - nie musieli tego robić i bez tego było kupe dramatyzmu heh.... czarny charakter dla mnie był.... heh własnie ile możan go scigać... momenty z nim moze nie nudzily ale tak go nei cierpialam ze nie chcialam go zamordować własnymi rekoma juz teraz i jeszcze "bong srong".... babsztyl podły heh

ogolnie dramę polecam zobaczyc, nawet bardzo - aczkolwiek faktycznie lekka nie jest ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones