PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635675}

TEN

Teuk-soo-sa-geon-jeon-dam-ban
7,9 159
ocen
7,9 10 1 159
TEN
powrót do forum serialu TEN

Właśnie oglądam. Świetna kryminalna k-drama:) Dziwię się, że tak mało popularna. Już
po
pierwszym odcinku zapragnęłam zdobyć ścieżkę dźwiękową.

ocenił(a) serial na 8
achajka1988

Też ubolewam nad faktem małym zainteresowanie tą dramą. Bardzo dobry serial, świetne zdjęcia- wizualnie majstersztyk. Nie da się nie zauważyć podobieństwa do wcześniejszej produkcji OCN " Vampire Prosecutor", choć w "TEN" klimat jest dużo mroczniejszy.
Co do ścieżki dźwiękowej to kawałek "Breath" Mad Soul Child pokochałam od pierwszego usłyszenia.

yurine

"Breath" też uwielbiam :) choć sam zespół i utwór znałam juz wcześniej. W filmie "The Man From Nowhere" wykorzystali ich utwór "Dear". I "The Man.." był moim pierwszym filmem koreańskim, jaki obejrzałam :) Szkoda, że kino koreańskie jest u nas tak mało popularne i trudno dostępne:(

ocenił(a) serial na 8
achajka1988

Fakt, ta druga piosenka też jest świetna. Dla mnie to było pierwsze spotkanie z tym zespołem.
Mimo, że u nas kino koreańskie nie jest może zbyt popularne, ale zawsze można liczyć na angielskie tłumaczenia. No i nasza polska grupa "fansuberska" też działa dość prężnie.

yurine

dopiero się zarejestrowałam na "bakafunsub" i jestem zaskoczona ilością tłumaczeń, które robią. Chwała im za to! XD Prokuratora właśnie zaczęłam oglądać, jestem już na drugim sezonie. Z początku nie byłam przekonana. Pełno teraz seriali o wampirach, więc i spodziewałam się czegoś w stylu "Pamiętników wampirów" Ale jak to Koreańczycy.. znów mnie zaskoczyli swoją wizją oklepanego tematu XDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones