Black
powrót do forum 1 sezonu

Splot wydarzeń jest tak powiązany, że nawet piła mwchaniczna nie dałaby rady. Bez wykresów, diagramów nie do wytłumaczenia. Dobrze że policjanci maja swoje tablice ze zdjęciami i co jakiś czas tłumaczą. Wogole duzo tablic jest w serialu. Prawie każdy ma swoją. Pomimo zawiłości serial wyciąga i wbija w fotel. I gdy już wszystko nabiera sensu..... bum.... bach... zwalona końcówka, która kpi z widza, który 18 odcinków gapił się w ekran. Poza tym wątek romantyczny ssie, więcej romantyzmu dopatrzysz się w Bolku i Lolku. Oglądać tak, ale włączyć 5 minut przed końcem i zgubić pilot.

ocenił(a) serial na 10
alekskubas

Drama świetlana, fabuła super wciągająca. A główny bohater zdecydowanie najlepszy. Głowna bohaterka momentami była trochę irytująca, ale i tak bardzo dobrze się ją oglądało. Końcówka, jak dla mnie idealne zakończenie dla tych dwojga. Spokojnym sumieniem mogę dać 10.

ocenił(a) serial na 10
alekskubas

Tez wolałabym inna końcówkę. Najpierw trochę się dziwiłam, ze po dość mrocznych ale i zabawnych 10 pierwszych odcinkach nagle zrobiła się z tego opera mydlana. Ale teraz po obejrzeniu tego, stwierdzam, ze serial był idealny, lepszego chyba nie ma.

ocenił(a) serial na 7
Agata_Botkowska

Masz rację,mimo tego fajnie się oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones