PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111407}

Samarytanka

Samaria
6,9 3 428
ocen
6,9 10 1 3428
6,4 9
ocen krytyków
Samarytanka
powrót do forum filmu Samarytanka

Nie dla dzieci.

ocenił(a) film na 10

Przeczytałam ( nie tylko na filmwebie ) wiele krytyk tego filmu, które nie za bardzo mi się
spodobały.

Fantastyczny film o dorastaniu dziewczyn i ich relacjach z rodzicami nie jest odpowiedni
dla tych, którzy są na etapie cartoon network lub takich tanich komedii jak american pie,
Sorry.
Jest on bardzo poważny i wymaga wielu przemyśleń, kto obejrzał do końca, wie, że film jest
pełen niedomówień i symboliki.
Mam nadzieję, że wszystkie dzieci rzucające głupie i bezpodstawne komentarze na temat
tego typu filmów powrócą do oglądania ,,czegoś'' na swoim poziomie. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Shia_Yu

To prawda. Nad filmem trzeba się skupić. Każda projekcja przynosi coś nowego.
Świetny!

ocenił(a) film na 9
Remus1000

Nie aspiruję do bycia ekspertem w ocenianiu filmów więc piszę tylko o moich odczuciach. Kilka lat temu obejrzałem Samarytankę. Film nie wydawał się wciągający a jednak nie zmieniłem kanału - jedna ze stacji, nie pamiętam jaka, emitowała cykl kina koreańskiego. Ważne, że do tej pory pamiętam i ten wieczór gdy ową rzecz wyświetlano i to uczucie dziwności jakie mnie opanowało wraz z początkiem napisów końcowych.
W większości przypadków pamięta się niejasno treść filmu, przyjemność odczuwaną podczas oglądania. Niekiedy zdarzają się inne wytwory i nie wiemy jak się wobec nich zachować. Dłużej się o nich myśli i mocniej się je ocenia.

ocenił(a) film na 7
Shia_Yu

Unikalna opowieść... nie tylko o mrocznej stronie dorastania. Jestem głęboko przejęta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones