PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630912}

Amen

5,5 212
ocen
5,5 10 1 212
Amen
powrót do forum filmu Amen

W miarę niezły

ocenił(a) film na 6

Film dosyć specyficzny pod względem montażu. Film prawie bez słów wizualnie zaś również bez
zbędnych filtrów ,ma się czasami wrażenie jakbyśmy oglądali jakiś dokument.
Można by powiedzieć,że aby nakręcić taki film nie trzeba wiele ,mógłby to zrobić każdy trzeba jednak
mieć pomysł aby film nas nie zanudził a myślę ,że tutaj pomysł był.
Jednak jeśli w takiej postaci miałoby zawsze wyglądać kino, to nie byłbym mu przychylny.
Film posiada niezłe momenty i sama fabuła potrafi zaciekawić myślę,że można obejrzeć do końca
bez większych problemów chociaż niekoniecznie każdemu podejdzie.
Ja daje takie 6/10 z minusem.

ocenił(a) film na 6
Fireghost

Właśnie o to chodzi że filmy Ki-duk Kim nawet bez dialogów zaciekawiają,trochę inny jest ten dramat od pozostałych brak w nim większych emocji,dramaturgi czy rozterek.Aczkolwiek film się ogląda przyjemnie i z ciekawością śledzi się dalsze wydarzenia, Ki-duk Kim jest mistrzem w swojej dziedzinie,nie potrzebny mu drogi sprzęt,efekty specjalne oraz inne udogodnienia które ochoczo używa się w Amerykańskich produkcjach.W swoich filmach udowadnia jak z niewielu można zrobić coś dużego jest wielkim reżyserem,"Amen" nie zachwycił i nie ujął mnie tak bardzo tak jego inne filmy chodź i tak jest dobry 6/10.
Ps. Ye-na Kim bardzo seksownie jadła pizze oraz banana :).

ocenił(a) film na 6
Fireghost

Sensu chyba nie warto szukać (bo go nie ma), ale ogląda się z przyjemnością - szczególnie bohaterkę, I muzyka świetna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones