PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716511}

Chronicles of Evil

Ak-eui yeon-dae-gi
6,9 525
ocen
6,9 10 1 525

Ak eui yeon dae gi
powrót do forum filmu Ak-eui yeon-dae-gi

OPIS

ocenił(a) film na 7

Kapitan policji Chang-Shik po popijawie z kumplami z pracy, wraca taksówką do domu. Taksiarz jednak wywozi go w ustronne miejsce i próbuje zabić-w wyniku szarpaniny sam kończy z nożem w sercu. Chang Shik, który ciężko pracował nad swoją pozycją w policji, postanawia zatrzeć ślady i pozostawia zabitego nieznajomego na miejscu zdarzenia. Na drugi dzień zostaje wezwany na dziwne miejsce zbrodni-mężczyzna zwisa z dźwigu na placu budowy. Jednak nie to jest najbardziej osobliwe. Jak się okazuje ofiarą jest..taksówkarz, który dzień wcześniej chciał zabić Chang Shik'a..

Baby_Black27

o czym ty bredzisz?
przecież to nie jest ten film!!!!!!!!!!
chłopie lepiej pisz bajki, bo jesteś w tym niezły....
co za gigant z mułu...

ocenił(a) film na 7
tisoc

Nie masz racji, chyba Ci się tytuły pomyliły. Opis jest w miarę prawidłowy, choć zbyt szczegółowy, opowiada kawał fabuły i w ten sposób zdradza część rozstrzygnięć, co w kryminale jest niedozwolone. Co najwyżej można przyznać Baby Black karnego k...sa za brak ostrzeżenia o spoilerze...

jjarek_filmweb

qrcze zniszczyłeś moją próbę ratowania spojlera....

ocenił(a) film na 7
tisoc

Nie wyczułem sprytnego zamiaru...;-)

jjarek_filmweb

bo mało czuły jesteś :)

ocenił(a) film na 5
tisoc

Baby_Black27 to kobieta, a nie chłop, to po pierwsze. A po drugie opisała właśnie ten film, pod którym założyła temat. Tak więc zasadnicze pytanie brzmi "o czym TY bredzisz" ?, bo najwyraźniej oglądałeś zupełnie inny film skoro wyżej napisany opis nie przypomina tobie filmu "Ak-eui yeon-dae-gi ".

D3Mania

już wyjaśniłem, że próbowałem wykończyć spojler Baby_Black27
czytanie ze zrozumieniem w pas się kłania....

ocenił(a) film na 5
tisoc

"czytanie ze zrozumieniem w pas się kłania...." pudło kolego, bo nie przeczytałem tego co później pisałeś, bo mnie to w ogolę nie interesowało.

D3Mania

a trzeba było

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones